Page 1 of 1

HVAC

Posted: Tue Oct 13, 2009 8:52 pm
by phoenixb
Momenteel ben ik me aan het verdiepen om mijn airco te koppelen aan homeseer, nu lees ik her en der wel een paar pogingen maar nog weinig suc6 vol geslaagde projecten.

Heeft iemand al eens een koppeling kunnen maken met een airco en/of andere HVAC apparaten zoals een WTW of een Ketel?

HVAC

Posted: Tue Oct 13, 2009 9:13 pm
by siemen
Ben er ongeveer een jaar geleden ook mee bezig geweest, maar heb toen toch maar besloten HVAC niet te integreren in HS. T'is vrij precieze en specialistische techniek waar HS (met de beste bedoelingen) volgens mij niet tegenop kan.

Re: HVAC

Posted: Thu Oct 21, 2010 7:42 am
by John
Wil ook mijn WTW integereren met HS. Wil gebruik magen van een Z-wave CO2 sensor (te veel CO2 hogere ventilatiestand) in de woonkamer en een RV sensor in de badkamer (te hoge RV hogere ventilatie stand).

Ben in het bezit van een ITHO HRU ECO FAN 3. Deze heeft een perilex aansluiting en 3 mogelijke standen. Op internet heb ik ooit gelezen dat een DUWI rolluikschakelaar ook als WTW schakelaar gebruikt kan worden. Nu bezit ik al een aantal van deze schakelaars en weet dat ze 2 posities hebben (beneden/boven). Hoe moet je deze rolluikschakelaar aansluiten om de WTW in alle standen te kunnen zetten.

Ik ben in de gelukkige positie dat de ruimte waarin de WTW komt te hangen nog niet klaar is dus andere oplossingen zijn ook mogelijk, zelf dacht ik aan controle m.b.v. relais.

John